Wieńce i wiązanki na pogrzeb Łomianki

Wieniec na pogrzeb Łomianki

Najpopularniejszym wieńcem pogrzebowym jest wieniec warszawski, ale również dużą popularnością cieszą się wieńce rzymskie. Do wieńca najczęściej mocowana jest szarfa z dedykowanym tekstem drukowana na życzenie.


Wieniec pogrzebowy rzymski

Wieniec pogrzebowy zwany wieńcem rzymskim "pełnym". To również piękna i okazała forma pożegnania zmarłego dla bliskich jej osób.

Wieniec na pogrzeb w formie serca

Wieniec pogrzebowy w kształcie serca to oryginalna i wzruszająca forma aranżacji pogrzebowej, która będzie bardzo stosownym wyborem dla najbliższej rodziny.

Wieniec na pogrzeb czy wiązanka pogrzebowa

Według tradycji najlepszym wyborem na ostatnie pożegnanie są wiązanki pogrzebowe z kwiatów świeżych. Wielkość i rodzaj wieńca czy wiązanki pogrzebowej zależą w dużej mierze od stopnia pokrewieństwa. 

Większe, bardziej okazałe wieńce pogrzebowe przynoszą najczęściej członkowie rodziny, p delegacja współpracowników i przyjaciele. Dalsza rodzina i znajomi zamawiają mniejsze wiązanki pogrzebowe.

Nasza kwiaciarnia Flowers by Niska Łomianki pomoże Państwu dokonać wyboru lub wykona dla Państwa wieniec pogrzebowy według wytycznych. Oczywiście wykonujemy również dekoracje trumien i urn.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej oprawy pogrzebowej to nasza kwiaciarnia Łomianki FLOWERS BY NISKA będzie doskonałym wyborem.

Kontakt z nami: tel. 888 011 333 PROCHOWNIA ŁOMIANKI ul. Warszawska 122