Wieniec pogrzebowy łomianki

Kwiaty na pogrzeb - Kwiaciarnia Łomianki

kwiaty na pogrzeb łomianki

Proponujemy naszym klientom niepowtarzalne kompozycje pogrzebowe z kwiatów żywych, które wykonujemy z najwyższą starannością. Kwiaty na pogrzeb to uczczenie pamięci o osobie zmarłej i jej pożegnanie oraz wyrażenie kondolencji najbliższym osoby zmarłej. Nasi floryści pomogą Państwu dobrać najodpowiedniejszy winiec lub wiązankę.

Wykonujemy wieńce pogrzebowe tradycyjne, ale również niesztampowe na specjalne zamówienie klienta. Do każdego wieńca czy wiązanki na życzenie drukujemy szarfę z dowolną dedykacją.

Nasza kwiaciarnia Łomianki Flowers by Niska oferuje dostawę na terenie Łomianek.

Aby zamówić kwiaty na pogrzeb Kwiaciarnia Łomianki, skontaktuj się z nami:

tel. 888011333

Wieniec na pogrzeb Łomianki

Najpopularniejszym wieńcem pogrzebowym  jest wieniec warszawski, ale również dużą popularnością cieszą się wieńce rzymskie. Do wieńca najczęściej mocowana jest szarfa z dedykowanym tekstem drukowana na życzenie.

Wieniec na pogrzeb łomianki

Wieniec pogrzebowy rzymski

Wieniec pogrzebowy zwany wieńcem rzymskim „pełnym”. To również piękna i okazała forma pożegnania zmarłego dla bliskich jej osób.

kwiaty na pogrzeb kwiaciarnia łomianki

Wieniec w formie serca

Wieniec pogrzebowy w kształcie serca to oryginalna i wzruszająca forma aranżacji pogrzebowej, która będzie bardzo stosownym wyborem dla najbliższej rodziny.

Kwiaty na pogrzeb
Wieniec czy wiązanka pogrzebowa

Według tradycji najlepszym wyborem na ostatnie pożegnanie są wiązanki pogrzebowe z kwiatów świeżych. Wielkość i rodzaj wieńca czy wiązanki pogrzebowej zależą w dużej mierze od stopnia pokrewieństwa. 

Większe, bardziej okazałe wieńce pogrzebowe przynoszą najczęściej członkowie rodziny, p delegacja współpracowników i przyjaciele. Dalsza rodzina i znajomi zamawiają mniejsze wiązanki pogrzebowe.

Nasza kwiaciarnia Flowers by Niska Łomianki pomoże Państwu dokonać wyboru lub wykona dla Państwa wieniec pogrzebowy według wytycznych. Oczywiście wykonujemy również dekoracje trumien i urn.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej oprawy pogrzebowej to nasza kwiaciarnia Łomianki FLOWERS BY NISKA będzie doskonałym wyborem.

Kontakt z nami: tel. 888 011 333 PROCHOWNIA ŁOMIANKI ul. Warszawska 122

Koszyk
Przewiń do góry